• Mistrzostwa Szkół Tarnowa w pływaniu

  Dzisiaj odbyły się Mistrzostwa Szkół Tarnowa w pływaniu sztafetowym i indywidualnym. Nasi zawodnicy-uczniowie Sp nr 20 spisali się znakomicie wygrywając sztafetę 6x50m stylem dowolnym w roczniku 2005-2007 zarówno wśród chłopców w składzie (Mikołaj Jurkiewicz, Natan Stawarz, Filip Korman, Igor Szczerba, Przemek Kozioł i Kacper Skibka), jak i wśród dziewcząt (Justyna Patrzałek, Ania Święs, Ania Hajdo, Maja Woźny, Natalka Biedrzycka i Hania Olszak).                                                          

  W roczniku 2002-2004 chłopcy w składzie (Mati Jasiak, Przemek Gacoń, Patryk Iwaniec, Kuba Nowak, Filip Litwora i Dawid Jurkiewicz) zajęli I miejsce a dziewczynki w składzie (Paulinka Kostecka, Gabi Ziemian, Karolina Gdowska, Ania Broda, Lena Szymańska i siostry Ania i Julka Paliga) zajęły II miejsce.

  W konkurencjach indywidualnych zawodnicy Sp nr 20 również zajmowali czołowe lokaty.

   Na 50m stylem  dowolnym na najwyższym stopniu podium stanął Filip Litwora na II miejscu Kuba Nowak, wśród młodszych wygrała Hania Olszak przed Anią Święs V była Ola Kołton a wśród chłopców II był Przemek Kozioł a III Filip Wadas.

  Na 50m stylem klasycznym wygrywa Paulina Kostecka, wśród młodszych II miejsce dla Klaudii Zabawy a wśród chłopców najlepszy Mikołaj Jurkiewicz , Igor Sobiechowski był II a Hubi Jasiak V.

  Na 50m stylem grzbietowym  II była Maja Woźny a wśród chłopców całe podium nasze; I był Igor Szczerba, II Natan Stawarz a III Tomek Maniawski.

   Na 50m stylem motylkowym wśród dziewcząt również całe podium dla zawodników naszej szkoły: I miejsce zajęła Natalia Biedrzycka, II Justyna Patrzałek a III Ania Hajdo. Wśród chłopców I miejsce zajął Filip Korman, III Kacper Skibka a IV był Bartek Bogacz.

   Pływali również nasi najmłodsi; na 25m stylem dowolnym wygrała Gosia Florka i Oskar Brzeziński a na 25m stylem klasycznym, I miejsce dla Oliwii Szczerby a II dla Kuby Litwory. Indywidualnie startowali również Zuzia Augustyńska, Oliwia Rogala, Dominika Zabawa, Mati Jasiak, Przemek Gacoń i Ania Broda. Wielkie brawa dla Was wszystkich jesteście najlepsi.

Comments are closed.