• Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11 i 12-latków

Niesamowite rzeczy działy się 18 listopada na oświęcimskiej pływalni podczas zawodów II Rundy Pływackiej Soboty na Ogólnopolskim Sprawdzianie Wytrzymałości i Wszechstronności w pływaniu 11 i 12-latków. Dystans 400 metrów stylem dowolnym nie należy do najłatwiejszych tym bardziej kiedy płynie się go pierwszy raz, jednak nie przeszkodziło to zawodnikom UKS Sokoła Mościce Tarnów pokonać go w piękny i efektowny sposób. Pierwsze miejsce zajął Tymoteusz Jarząb, na drugim stopniu podium stanął Mikołaj Jurkiewicz, a tuż za podium Filip Korman któremu brakło 2 sekundy do brązowego medalu. Na dystansie o połowę dłuższym bo 800 metrów stylem dowolnym rywalizowali 12-latkowie. W tej konkurencji bardzo dobrze zaprezentował się Igor Szczerba który wywalczył trzecią lokatę. Drugą konkurencją było 200m stylem  zmiennym. Na najwyższym stopniu podium znów stanął Tymoteusz Jarząb, a trzeci był Filip Korman, Mikołaj Jurkiewicz był siódmy. Wśród 12-latków na tym dystansie Igor Szczerba był piąty. Na tych samych dystansach dzielnie walczyli również Tomek Maniawski, Kacper Skibka, Natanael Stawarz, Igor Sobiechowski, Justyna Patrzałek, Ania Święs, Filip Wadas, Przemek Kozioł i Miłosz Mika. Wszyscy wymienieni zawodnicy ustanowili swoje nowe rekordy życiowe. W klasyfikacji końcowej 11-latków trzech zawodników Sokoła stanęło na pierwszych dwóch stopniach podium. Tymoteusz Jarząb wygrał, a Filip Korman i Mikołaj Jurkiewicz zajęli ex aequo  drugie miejsce. Wśród 12-latków Igor Szczerba zajął czwarte miejsce.  W klasyfikacji drużynowej zawodnicy UKS Sokół Mościce Tarnów którzy są na co dzień uczniami Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Sportowymi również stanęli na podium  zajmując wysokie trzecie miejsce. W rozegranych  zawodach udział wzięło 230 zawodników i zawodniczek z 17 klubów Małopolski. Wielkie brawa za wspaniałe przygotowanie zawodników należą się Annie Jasiak, Ryszardowi Mrozowi i Szymonowi Szwiecowi – trenerom pływaków UKS Sokół Mościce Tarnów.