• Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych !!!

    W dniach 8-10 lipiec w Olsztynie nasz zawodnik Dawid Jurkiewicz startował w Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Olsztynie.

    Starty na jego koronnych dystansach były bardzo dobre. Porównując to z Zimowymi Mistrzostwami Polski Dawid zrobił bardzo duży postęp. W zimie zajął miejsca poza 2 dziesiątką zawodników w Polsce natomiast pół roku później w lipcu był już 15 na 200m stylem grzbietowym osiągając wynik 2:24,26 zajmując 5 miejsce w Finale B. Największy sukces odniósł na dystansie 100m stylem grzbietowym wygrywając Finał B z czasem 1:05,65 co daje mu na dzień dzisiejszy 10miejsce w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

    Serdecznie gratulujemy zawodnikowi i jego trenerce Pani Ani Jasiak za ciężką i systematyczną pracę jaką obydwoje włożyli, aby uzyskać taki sukces. Jesteśmy szczególnie dumni z Dawida za jego cierpliwość z jaką dąży do celu.

    Gratulujemy !!!

     

Comments are closed.