• MDMM Runda II – 13lat, Drużynowy Wielobój Dzieci 10- 11 lat

Doskonale spisał się trenowany przez Annę Jasiak pływak UKS Sokół-Mościce

Igor Szczerba

Tarnów, 13 letni Igor Szczerba występujący podczas ostatniego weekendu w II Rundzie Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 13 lat które odbyły się w Krakowie. Startujący w tych zawodach jedyny reprezentant Sokoła zdobył cztery medale. Dwa złote zdobył na 100 i 200 metrów stylem grzbietowym z czasami 1:05.79min i 2:22.07min oraz dwa brązowe na 100 i 400 metrów stylem dowolnym z czasami 59.38 s i 4:33.28min.

W Nowym Targu występowali natomiast w Drużynowym Wieloboju Dzieci 10-11 lat najmłodsi pływacy trenowani  przez Ryszarda Mroza – Zuzanna Augustyńska, Małgorzata Florka, Anna Hajdo, Aleksandra Kołton, Maja Woźny, Dominika Zabawa, Klaudia Zabawa, Maria Łakoma i Bartosz Bogacz. Pomimo poprawienia przez nich swoich najlepszych rezultatów żaden z młodych pływaków nie stanął na podium.