Uczestnicy: Dzieci w wieku 7-15 lat Koszt: 1.100 zł
Prosimy o odbiór Kart Kwalifikacyjnych w sekretariacie ZSS w Tarnowie od dnia 27 marca br.
W tym roku zapraszamy do Ośrodka Wypoczynkowego „Jędruś” , malowniczo położonego u stóp Babiej Góry, aby wspólnie odkrywać atrakcje Beskidu Żywieckiego, a w szczególności Babiogórskiego Parku Narodowego. W ośrodku do dyspozycji 130 miejsc w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, z TV, internetem bezprzewodowym WI-FI i z balkonami (z widokiem na całe pasmo Babiej Góry). W ośrodku dostępna jest winda dla osób niepełnosprawnych. Uczestnicy obozu będą mieli do dyspozycji salę dyskotekową, świetlicę (stół ping-pong, piłkarzyki), siłownię – fitness, saunę suchą i mokrą oraz tężnię solankową. Wokół ośrodka jest przestronny teren (o powierzchni 1 ha) z boiskiem do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, placem zabaw, miejscem na ognisko oraz parkingiem. Działka rekreacyjna posiada również dostęp do rzeki. Przy obiekcie znajduje się basen letni (podgrzewana woda w okresie maj – wrzesień). Na miejscu dostępna jest wypożyczalnia rowerów. W obiekcie oferowana jest również smaczna, domowa kuchnia.
Uzdrowiskowy mikroklimat, relaksująca bliskość lasów i gór, źródlana, krystalicznie czysta woda, pozwolą uczestnikom naszego obozu oderwać się od codziennych spraw i spędzić czas zdrowo i przyjemnie.
Zapewniamy
Transport, zakwaterowanie, pyszne wyżywienie
Kierownika i doświadczonych wychowawców (1 wychowawca na 15 dzieci)
Opiekę medyczną
Korzystanie z boisk sportowych ośrodka
Gry i zabawy, aerobik, tańce integracyjne
Igrzyska kolonijne
Ogniska, dyskoteki, karaoke, mini kino
Wycieczki krajoznawcze:
Całodzienna wycieczka do parku rozrywki „Rabkoland” w Rabce- Zdroju.To co wyróżnia ten park na tle innych to znajdujące się w nim Muzeum Orderu Uśmiechu oraz Dom Rekordów i Osobliwości. Magiczne Miasteczko RABKOLAND złożone jest z 16 ulic i 6 placów oznakowanych jak w prawdziwym mieście. Znajdują się tu 154 magiczne ruchome figury, które czasem śmieszą a czasem straszą. W sumie znajdziemy tu 70 urządzeń rozrywkowych, w tym 34 główne atrakcje
Wizyta w Centrum Górskim Korona Ziemi – poznanie zagadnień z dziedziny geografii, geologii, turystyki oraz eksploracji górskiej z naciskiem na historyczne dokonania Polaków w górach wysokich. Udział w grze “Wyprawa”.
Zajęcia terenowe z przewodnikiem w Babiogórskim Parku Terenowym.
Wyprawa na Halę Barankową, zwiedzanie szałasu pasterskiego i degustacja oscypków.
Wycieczka do Wodospadu na Mosornym Potoku, który opada z ośmiometrowego progu i jest jednym z największych i najładniejszych wodospadów w polskich Beskidach.
Zabawy w Parku linowym “Las Przygód”,gdzie znajduje się specjalna trasa przeznaczona tylko dla dzieci. „Mieszkają” tu różne zwierzęta charakterystyczne dla obszaru Babiogórskiego Parku Narodowego. Gospodarzami 4 domków zlokalizowanych na trasie dziecięcej usytuowanej 2 metry nad ziemią są ryś, głuszec, niedźwiedź oraz sowa.
Wykaz rzeczy niezbędnych do wyjazdu na obóz w Zawoi.
Mały, podręczny plecak na wycieczki
Pelerynę
2 ręczniki do mycia i 1 plażowy
Przybory toaletowe
Klapki pod prysznic
Strój do plażowania i nakrycie głowy
Krem do opalania i preparat na komary i kleszcze
Pantofle
Wygodne sportowe obuwie do chodzenia i zajęć sportowych
Lekarstwa stałe lub doraźne w zamykanym opakowaniu, podpisane i opisane (jak i kiedy stosować)
Wyjazd 11 lipca (wtorek) o godzinie 8:00 z parkingu koło kościoła w Mościcach
KADRA OBOZU: Lucyna-Szepielak-Wiatr – kierownik obozu (tel. 692-495-794)
Iwona Wojnarowicz – wychowawca
Małgorzata Biel – wychowawca
Magdalena Szepielak – wychowawca
Małgorzata Sandecka-Staniec – instruktor sportu
Maria Karaś – pielęgniarka